Stunning Apartment In Marbella

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Marbella te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Stunning Apartment In Marbella, gelegen op maar 1 km afstand van het Centro Cultural Cortijo de Miraflores en op slechts 10 minuten loopafstand van het Parque de la Alameda. Voor gasten die op zoek zijn naar een actief verblijf, biedt dit appartement van 35 m² toegang tot een golfclub.

Dit appartement biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Stunning Apartment In Marbella heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koelkast en glaswerk.

Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie een paar momenten van de Iglesia de la Encarnación. Stunning Apartment In Marbella is ook op circa 450 meter verwijderd van Oude stad van Marbella gesitueerd. Edificio Lepanto busstation ligt vrij dicht bij deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stunning Apartment In Marbella
La Brisa Del Marino
Mobiele prijsaanbieding

La Brisa Del Marino

9.3
Schitterend 49 beoordelingen
78 m van de accommodatie
USD 229 USD 206
per nacht
Xpce Marino 2 Marbella - Parking Free
Mobiele prijsaanbieding

Xpce Marino 2 Marbella - Parking Free

8.4
Heel goed 60 beoordelingen
97 m van de accommodatie
USD 292 USD 263
per nacht
Studio Oasis In 2º Line Beach In The Centre Of Marbella - Eaw Homes
Mobiele prijsaanbieding

Studio Oasis In 2º Line Beach In The Centre Of Marbella - Eaw Homes

98 m van de accommodatie
USD 98 USD 88
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Snorkelen
    • Tennisveld

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kapper
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Bar/ lounge
    • Buiten eethoek

    Zakelijke faciliteiten

    • Fax/Fotokopiëren

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Live-entertainment

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerCTC-2018219565,ESFCTU0000290290000407050000000000000000VFT/MA/292188
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand Stunning Apartment In Marbella te vinden?
      Dit strand Stunning Apartment In Marbella is in het centrum van Marbella, op een loopafstand van de Iglesia de la Encarnación gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Stunning Apartment In Marbella?
      De Iglesia de la Encarnación heeft een waardering van 9.2/10 en is gemakkelijk te bereiken op 5 minuten lopen van Stunning Apartment In Marbella.
    • Hoeveel kost het om bij dit strand Stunning Apartment In Marbella te verblijven?
      De huurprijs van dit strand Stunning Apartment In Marbella is €109.
    • Biedt Stunning Apartment In Marbella een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Stunning Apartment In Marbella heeft autoservice.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Buenos Aires Steak House en El Patio De Mariscal restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit strand Stunning Apartment In Marbella?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit strand Stunning Apartment In Marbella.
    • Is er een keuken in Stunning Apartment In Marbella?
      Bij Stunning Apartment In Marbella vinden gasten een ingerichte keuken met een koelkast, een broodrooster en glaswerk.
    • Hoe groot is dit strand Stunning Apartment In Marbella?
      Dit strand Stunning Apartment In Marbella heeft een totale oppervlakte van 35 m².
    • Welke faciliteiten biedt het appartement voor zakenreizigers?
      Het appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een fotokopieerapparaat.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stunning Apartment In Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten